Kadra trenerska

Menu

Katarzyna Małysa

Szefowa i właścicielka klubu IKATUR SKI CLUB. Była zawodniczka, kilkakrotna mistrzyni Polski, a mimo to skromna i spokojna dziewczyna, w trakcie szkolenia potrafi podnieść głos i zazwyczaj nikt wtedy nie protestuje. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Członek DEMO TEAM POLAND, członek zarządu SITN-PZN 

Sukcesy: Mistrzyni Polski Jr. w slalomie i slalomie carvingowym, medalistka Akademickich Mistrzostw Polski

Uprawnienia: Trener II klasy narciarstwa alpejskiego, Instruktor Wykładowca PZN, Instruktor Sportu MEN, Instruktor Międzynarodowy ISIAAndrzej Małysa - szef wyszkolenia

Założyciel Szkoły Narciarskiej IKATUR, osoba dobrze znana w środowisku narciarskim w Polsce, z pozoru groźny i niedostępny, w rzeczywistości otwarty i sympatyczny. Absolwent francuskiej szkoły narciarskiej ENSA, współautor obowiązującego Programu Nauczania Narciarstwa Zjazdowego w Polsce, trener zdobywców Pucharu Polski i mistrzów Polski, honorowy obywatel Tignes.

Uprawnienia: Instruktor Wykładowca PZN, Instruktor Międzynarodowy ISIA, Członek SITNZuzanna Małysa

Posiada niespożytą energią i temperament, była uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, studentka Wychowania Fizycznego na AWF Kraków. Jako jedna z niewielu w Polsce ukończyła kursy instruktorskie w Austrii i Szwajcarii.

Sukcesy: Medalistka Mistrzostw Polski Juniorów, Medalistka Akademickich Mistrzostw Polski, Medalistka Carvingowego Pucharu Świata.

Uprawnienia: Instruktor PZN, Instruktor Sportu MEN, Instruktor pierwszego stopnia Austriackiego Związku Narciarskiego, Instruktor Szwajcarskiego Związku Narciarskiego ( Nauczanie dzieci )  Weronika Kopka

Psycholog Sportu, studentka filologii romańskiej, zaangażowana we wszystko czym się zajmuje. Zawsze tryska energią, służy pomocą. Praca z dziećmi to jej pasja i wkłada w to całe swoje serce. Czołowa zawodniczka ligi małoposkiej oraz brązowa medalistka Akdemickich Mistrzostw Polski.

Uprawnienia: Instruktor PZN, Instruktor rekreacji MEN, Instruktor Międzynarodowy ISIAJanusz Starzyk

Trener w Zespole Szkół Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem. Posiada wieloletnie doświadczenie przy pracy z młodzieżą oraz dorosłymi zawodnikami. Jego podopieczni byli członkami kadry narodowej, startowali w zawodach Zimowych Igrzysk Olimpijskich, Pucharu Świata oraz Europy.

Uprawnienia: Trener II klasy narciarstwa alpejskiego.Patryk Wójcik

Zawodnik łyżarstwa szybkiego, wieloletni członek kadry narodowej, przedstawiciel Polski podczas Uniwersjady Trentino 2013. W klubie IKATUR odpowiedzialny za trening wytrzymałościowy i ogólnorozwojowy.

Sukcesy: Mistrz Polski Młodzieżowców na 1500m, wielokrotny srebrny i brązowy medalista na dystansach 500m, 1000m, 1500m, 5000m, 10000m, Mistrz Polski Juniorów w łyżwiarswie szybkim. Liczne zwycięstwa w wyścigach rolkarskich.Ś.P. Witold Głażewski - Pierwszy Prezes UKS WIS IKATUR

Pierwszy prezes i współzałożyciel klubu WIS IKATUR. Zmarł nagle 15.02.2012. Najwyższy narciarz alpejski w regionie, przyjaciel młodzierzy, pasjonat sportu, przewodnik beskidzki, właściciel szkół prywatnych przy ulicy Basztowej 17. Zawsze chętnie jeździ na treningi i zawody ze swoimi podopiecznymi, zapewniając im transport, serwis, pomoc i wsparcie duchowe. Zawsze pozostanie w naszej pamięci ...

Uprawnienia: Instruktor Rekreacji
  • stockli
  • VIST
  • WINTERSTEIGER
  • INSTYTUT NARCIARSTWA MOGILANY
  • STONEHAM - Nordic Apparel
  • TEKTON
  • Szklana Góra Ski

copyright by WIS Ikatur

projekt i wykonanie OgicomTen serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję | Więcej informacji