Aktualności

Menu

16

08.2023

11.11.2023-17.11.2023

Rozpoczęcie sezonu narciarskiego na lodowcu Pitztal

 

Grupy: grupa sportowa dzieci, grupa sportowa i rekreacyjna dorosłych

Naszą misją jest zarażenie dzieci, młodzieży i dorosłych pasją do narciarstwa. Dbamy o zdrową, przyjazną i sportową atmosferę w grupie nie zapominając o narciarskim rozwoju naszych zawodników. Podczas szkoleń w zależności od grup realizujemy:

* Szkolenie sportowe
* Szkolenie rekreacyjne
* Jazda na tyczkach SL i GS
* Doskonalenie techniki
* Możliwość testu wybranych modeli nart Stockli
* Treningi z pomiarem czasu Brower

NASI TRENERZY:

Andrzej Małysa –Trener i instruktor narciarstwa, założyciel szkoły narciarskiej Ikatur Ski Club, która od ponad 30 lat szkoli dzieci i dorosłych, a także przyszłe kadry instruktorskie. Instruktor Wykładowca SITN-PZN, Instruktor ISIA, Instruktor CTT, Instruktor francuskiej szkoły ENSA. Prekursor wyjazdów narciarskich w Alpy. Obok narciarstwa zapalony kolarz amator wynajdujący najciekawsze trasy rowerowe w całej Europie.

Katarzyna Małysa-Sonik – Była zawodniczka narciarstwa alpejskiego, absolwentka Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Zakopanem, Trener I klasy PZN, Instruktor Wykładowca PZN, Instruktor ISIA, Instruktor CTT, członek Pol-Ski Demo Team, współtwórczyni Programu Nauczania Dzieci jazdy na nartach SITN-PZN, uczestniczka kongresów ISIA w St. Anton, w Krakowie, w Pamporovie i w Levi.

 

Zapytaj o szczegóły:
kasia@ikatur.pl
tel. 605 269 700


  • stockli
  • WINTERSTEIGER
  • INSTYTUT NARCIARSTWA MOGILANY

copyright by WIS Ikatur

projekt i wykonanie OgicomTen serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję | Więcej informacji