Aktualności

Menu

24

03.2013

MIĘDZYNARODOWE ZAWODY NA SŁOWACJI

23 i 24 marca 2013 w Zubercu – Rohace na Słowacji odbyły się międzynarodowe zawody o „goralsky klobucik”. Na starcie pojawiło się 460 zawodników z 84 klubów. Wśród nich byli zawodnicy WIS IKATUR: Jan Zakrzewski, Maja Zakrzewska, Basia Rogoż oraz Natalia Adamowska.

Zawody trwały dwa dni: pierwszego dnia odbyły się eliminacje. Finały odbyły się następnego dnia.

 

Nasi zawodnicy plasowali się w czołówce swoich grup wiekowych:

7 miesce Jan Zakrzewski  (eliminacje 5)

5 miejsce Maja Zakrzewska (eliminacje 4)

13 miejsce Natalia Adamowska (eliminacje 10)

20 miejsce Basia Rogoż (eliminacje 18)

 

GRATULUJEMY NASZYM ZAWODNIKOM!


  • stockli
  • WINTERSTEIGER
  • INSTYTUT NARCIARSTWA MOGILANY

copyright by WIS Ikatur

projekt i wykonanie OgicomTen serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję | Więcej informacji