12
03.2013
OSTATNIE ZAWODY LIGI MOZN
KONIEC … ! To ostatnie zawody … w tym roku …
12 marca w Stacji Narciarskiej „SUCHE ” odbyły się ostatnie eliminacje tegorocznej XXV JUBILEUSZOWEJ LIGI DZIECI I MŁODZIEŻY MAŁOPOLSKIEGO OKRĘGOWEGO ZWIĄZKU NARCIARSKIEGO w skrócie: XXV LIGA MOZN BRUGI BLIZZARD TECNICA CUP 2013.
W ostatnich zawodach wystartowali wszyscy zawodnicy WIS IKATUR SKI CLUB.
Na dzisiejszych zawodach królowała Maja, która zajęła pierwsze miejsce w swojej grupie. Zaraz za nią była na miejscu trzecim bardzo dzielna Basia Rogóż, tak jak Maciek Pisaecki – również miejsce trzecie.
Wielkiego pecha mieli Janek Zakrzewski, który nie ukończył przejazdu oraz Filip, który walczył o wszystko, a skończył z wbitym w nogę kawałkiem ogrodzenia … ale ukończył przejazd.
Po dzisiejszych zawodach sytuacja wyglądał następująco:
GRUPA 1 – DZIECKO C – DZIWCZYNKI
Adamowska Marta – miejsce 6
GRUPA 2 – DZIECKO C – CHŁOPCY
Salata Franciszek – miejsce 8
Czubak Mikołaj – miejsce 12
Zatorski Tomasz – miejsce 15
GRUPA 3 – DZIECKO B – DZIEWCZYNKI
Giza Maria – miejsce 17
GRUPA 5 - DZIECKO A - DZIEWCZYNKI
Maja Zakrzewska - miejsce 1
Barbara Rogoż - miejsce 3
Natalia Adamowska - miejsce 8
Weronika Sobaś - miejsce 13
GRUPA 10 – JUNIOR – CHŁOPCY
Maciej Piasecki - miejsce 3
Wyniki w grupach 1-4 KLIKNIJ TUTAJ
Wyniki w grupach 5 – 12 KLIKNIJ TUTAJ
Klasyfikacja generalna MOZN 2013
Wszyscy zawodnicy naszego klubu bardzo się starali w tym roku, ciężko pracowali, ale bezsprzecznie tegoroczna liga MOZN to właściwie dla WIS IKATUR SKI CLUB teatr dwóch aktorów o jednym nazwisku: ZAKRZEWSCY – MAJA i JAN ! Wielkie, wielkie gratulacje !
Złote rodzeństwo Zakrzewskich - Maja i Jan
Tak przedstawia się klasyfikacja końcowa ligi MOZN:
GRUPA 1 – DZIECKO C – DZIWCZYNKI
Adamowska Marta – miejsce 7
Major Magdalena – miejsce 8
Marta Adamowska
GRUPA 2 – DZIECKO C – CHŁOPCY
Zatorski Tomasz – miejsce 5
Zajączkowski Maksym – miejsce 8
Salata Franciszek – miejsce 10
Czubak Mikołaj – miejsce 11
Tomasz Zatorski i Maksym Zajączkowski
GRUPA 3 – DZIECKO B – DZIEWCZYNKI
Giza Maria – miejsce 18
GRUPA 4 – DZIECKO B – CHŁOPCY
Zakrzewski Jan – miejsce 1
Jakubowski Michał – miejsce 5
GRUPA 5 - DZIECKO A - DZIEWCZYNKI
Maja Zakrzewska - miejsce 1
Barbara Rogoż - miejsce 6
Weronika Sobaś - miejsce 10
Natalia Adamowska – miejsce 12
Maja Zakrzewska i Basia Rogóż
GRUPA 10 – JUNIOR – CHŁOPCY
Storożuk Filip – miejsce 6
Pisaecki Maciej – miejsce 9
Polaczek – Kornecki Jan – miejsce 15
Marzec Wojciech – miejsce 42
Filip Storożuk
Wszystkim Naszym zawodnikom bardzo serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wysiłek i ciężką pracę !
KLASYFIKACJA GENERALNA XXV JUBILEUSZOWA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY MOZN KLIKNIJ TUTAJ
Klub WIS IKATUR SKI CLUB w XXV JUBILEUSZOWA LIGA DZIECI I MŁODZIEŻY MOZN zdobył 7 miejsce