Aktualności

Menu

25

07.2012

PODZIĘKOWANIA DLA DOKTORA DARIUSZA KOTULSKIEGO

 

 

 

Podziękowania dla Doktora Dariusza Kotulskiego

 

Pragniemy serdecznie podziękować Doktorowi Dariuszowi Kotulskiemu, który dzięki doskonale przeprowadzonemu poważnemu zabiegowi operacyjnemu, profesjonalnie dobranej rehabilitacji  i wspaniałej opiece „postawił na nogi” naszego zawodnika Filipa Storożuk.

Jesteśmy bardzo wdzięczni  za fachową wiedzę, troskę, motywację oraz uśmiech, które to zdecydowanie przyspieszyły bolesny okres rekonwalescencji po tak poważnym zabiegu ortopedycznym i pozwolą niebawem wrócić do treningów oraz uprawiania tej wspanialej dyscypliny sportu, jaką jest narciarstwo alpejskie.

Życzymy Panu Doktorowi dalszych sukcesów w praktyce lekarskiej i samych uśmiechniętych, wyleczonych podopiecznych :-)


                                                                                          Zarząd WIS IKATUR SKI CLUB

                                                                                          rodzice Kinga i Artur Storożuk

                                                                                                                  oraz

                                                                                                           Filip Storożuk  • stockli
  • WINTERSTEIGER
  • INSTYTUT NARCIARSTWA MOGILANY

copyright by WIS Ikatur

projekt i wykonanie OgicomTen serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.
Akceptuję | Więcej informacji